Çınar Gündüz Bakımevi ve Kreş

Home / Çınar Gündüz Bakımevi ve Kreş
Çınar Gündüz Bakımevi ve Kreş

Çınar Gündüz Bakımevi ve Kreş, çocuklarımızın sosyal paylaşımcı, kendine güvenen, gelişen ve değişen dünyaya uyum sağlayabilen, bireyler yetiştirmek olduğuna inanıyoruz.

Aklın ve bilimin ışığında kendini tanıyan, güvenen, sevgi, hoşgörü, dostluk, barış ve evrensel kardeşlik ruhu içinde paylaşmayı öğrenen bireyler kazandırmaktır.

Eğitim planlı ve sistemli bir süreçtir. Okul öncesi eğitim dönemi yaşamın temelidir. Öğrenme hızının çok yüksek olduğu bu dönemde amacımız öğrenmeye ilgi uyandırmaktır. Çocuklarımızın bilişsel, duyusal ve psikomotor gelişimine yardımcı olmaktır.

Referans Detayı

Çınar Gündüz Bakımevi ve Kreş, çocuklarımızın sosyal paylaşımcı, kendine güvenen, gelişen ve değişen dünyaya uyum sağlayabilen, bireyler yetiştirmek olduğuna inanıyoruz. Aklın ve bilimin ışığında kendini tanıyan, güvenen, sevgi, hoşgörü, dostluk, barış ve evrensel kardeşlik ruhu içinde paylaşmayı öğrenen bireyler kazandırmaktır. Eğitim planlı ve sistemli bir süreçtir. Okul öncesi eğitim dönemi yaşamın temelidir. Öğrenme hızının çok […]

.............................................

Ekleme Tarihi 5 Ocak 2016 Kategori Web Tasarım
Siteye git