Oray-Bir Arıcılar Birliği

Home / Oray-Bir Arıcılar Birliği
Oray-Bir Arıcılar Birliği

Ordu İli Arı Yetiştiricileri Birliği 16/10/2002 tarihinde arıcılığı geliştirmek ve arıcılara yardımcı olmak amacıyla 62 üye ile kurulmuştur.

Kurulduğu tarihten bugüne kadar gücünü üye olan her arıcıyla daha da artırarak üye sayısını 4350 kişiye ulaştırmış; mevcut olan bu güç ile de Türkiye genelindeki bal üretiminin %25 ini karşılamaya başlamıştır.

Ordu İli Arı yetiştiricileri Birliği olarak Ordu Merkezde 2 adet bal satış reyonumuz bulunmakta olup birinci sınıf ürünlerle tüketiciye ayrıca arıcılık ve bal üretimiyle ilgili her türlü yeniliği takip ederek üyelerimize ve üye olacaklara yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Referans Detayı

Ordu İli Arı Yetiştiricileri Birliği 16/10/2002 tarihinde arıcılığı geliştirmek ve arıcılara yardımcı olmak amacıyla 62 üye ile kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bugüne kadar gücünü üye olan her arıcıyla daha da artırarak üye sayısını 4350 kişiye ulaştırmış; mevcut olan bu güç ile de Türkiye genelindeki bal üretiminin %25 ini karşılamaya başlamıştır. Ordu İli Arı yetiştiricileri Birliği olarak […]

.............................................

Ekleme Tarihi 5 Ocak 2016 Kategori Web Tasarım
Siteye git