Petmak Makine

Home / Petmak Makine
Petmak Makine

Tevfik Güngör işletmemizin kurucusu olarak faaliyetlerine başlamıştır. 1971 yılından itibaren küçük el tezgahlarıyla Temel Petek üretimine başlanmıştır. 1983 yılında pres döküm sistemiyle üretim yenilenerek 1997 yılına kadar arıcılığa hizmet verilmiştir.

 İşletmemizi su anda yönetmekte olan Osman Güngör 1995 yılında petek makinelerinin desen silindirleri için çalışmalara başlayıp 3 yıllık araştırma geliştirme çalışması yaparak 1998 yılında ilk otomatik son sistem makinenin imalatını gerçekleştirilmiştir.

 Tamamen Türk Mali olarak gerçekleştirilen üretimimiz, dünyadaki üretim teknolojilerinin yenilikleriyle birleştirilerek en mükemmel hale getirilmiştir. TÜRKİYE’ nin ilk Temel petek Üretim Makinelerinin Üretimi İşletmemize Aittir….  Sektörün taleplerini bilerek hareket edildiği için üretimlerimiz arıcılıkla uğraşanlar tarafından beğeniyle karşılanmaktadır.

Referans Detayı

Tevfik Güngör işletmemizin kurucusu olarak faaliyetlerine başlamıştır. 1971 yılından itibaren küçük el tezgahlarıyla Temel Petek üretimine başlanmıştır. 1983 yılında pres döküm sistemiyle üretim yenilenerek 1997 yılına kadar arıcılığa hizmet verilmiştir.  İşletmemizi su anda yönetmekte olan Osman Güngör 1995 yılında petek makinelerinin desen silindirleri için çalışmalara başlayıp 3 yıllık araştırma geliştirme çalışması yaparak 1998 yılında ilk otomatik […]

.............................................

Ekleme Tarihi 5 Ocak 2016 Kategori Web Tasarım
Siteye git