Web Tasarım Paketi Ekonomik

Home / Web Tasarım Paketi Ekonomik

EKONOMİK PAKET

Firmanıza yada şahsınıza sadece iletişim sayfası olarak kullanıma uygun olan EKONOMİK PAKET’te içerik şu şekildedir.

Domain
1 adet domain tescili yapılmaktadır.

Hosting
Domaininize bağlı olarak sınırsız trafik ve disk alanı özelliğine sahip hosting paketi kurulumu yapılmakta.

E-Mail
Domainiz uzantılı 2 adet mail adresi tanımlanır. Örnek olarak adiniz@firmaniz.com şeklindedir.

Teknik Destek
Ekonomik Paket satın aldığınızda domain ve hosting aktif olduğu süre zarfında sadece mail üzerinden teknik destek verilmektedir.

Yönetim Paneli
Ekonomik paketteki sayfa tasarımı ve altyapı desteği, kullanıcı adı şifre girişine uygun olmadığı için bu pakette bulunmamaktadır.

Google Adworks/Analytics
Sitenize tanımlı bir Google Analytics hesabı açılıp sitenizin ziyaretçi istatistiklerini takip edebileceğiniz panel bilgilerini kapsar. Dilerseniz Google adworks hesabı açılarak Google aramalarında web sitenizin reklamı üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Bu işlem sizin Google hesabınıza yatıracağınız ücretle gerçekleşmektedir.

Tek Sayfa Site Tasarımı
Web sitenize giren ziyaretçilerinizin Logonuzu, Kurumsal yada Şahsi tanıtım yazınızı,  İletişim bilgilerinizi ve 5 Adet fotoğrafınızı tek bir sayfada göreceği tasarımdır. Bu tasarımda Anasayfa-Hakkımızda-Fotoğraf Galeri-İletişim gibi menüler bulunmaz.
Not: Paket fiyatının yanındaki Tek Seferlik ibaresi, paket fiyatının ilk kurulum ve paket açılış ücretini ifade etmektedir. Paket kurulum tarihinden bir sonraki yenileme döneminde (Örneğin bir yıllık paket alınmışsa bir yılın sonunda) paket ücreti yerine sadece Domain ve Hosting ücreti ödenerek paketinizin  özelliğinde sizin belirlediğiniz sürede (Örn. 1 yıl, 2 yıl, 5-10 yıl) uzatılır.