Web Tasarım Paketi Plus

Home / Web Tasarım Paketi Plus

PLUS PAKET

Firmanıza yada şahsınıza ait web sitenizde iletişim bilgileri, tanıtım fotoğrafları, hakkımızda yazısı, fotoğraf galerinin bulunduğu pakettir. Profesyonel pakete artı olarak bazı özellikler bulunmaktadır.

Orduisyerim.com Gold üyeliği

PLUS PAKET satın alan müşterilerimize www.orduisyerim.com Ordu firma rehberi sitesinde 1 yıllık gold üyelik hediye olarak aktif edilir.

Fotoğraf Çekimi
Firmanızın fotoğraf çekimlerini, fotoğraflar üzerinde netleştirme çevre düzenlemesi gibi photoshop çalışması yapılmaktadır.

Tanıtım Filmi
Firmanızın video çekimleri yapılıp firmanızın özellikle vurgulamak istediği yönleriyle ilgili dublaj ve uygun müzikle beraber montajlanarak web sitenize yüklenir…

Domain
1 adet domain tescili yapılmaktadır.

Hosting
Domaininize bağlı olarak sınırsız trafik ve disk alanı özelliğine sahip hosting paketi kurulumu yapılmakta.

E-Mail
Domainiz uzantılı mail adresi tanımlanır. Örnek olarak adiniz@firmaniz.com şeklindedir.

Teknik Destek
Ekonomik Paket satın aldığınızda domain ve hosting aktif olduğu süre zarfında sadece mail, telefon ve whatsapp üzerinden teknik destek verilmektedir.

Yönetim Paneli
Web sitenizin içeriklerini kontrol edebileceğiniz kullanıcı adı şifre ile giriş yapabileceğiniz bir panel bulunmaktadır.

Google Adworks/Analytics
Sitenize tanımlı bir Google Analytics hesabı açılıp sitenizin ziyaretçi istatistiklerini takip edebileceğiniz panel bilgilerini kapsar.

Dilerseniz Google adworks hesabı açılarak Google aramalarında web sitenizin reklamı üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Bu işlem sizin Google hesabınıza yatıracağınız ücretle gerçekleşmektedir.

Site Tasarımı
Web sitesini kurmak istediğiniz firma, kurum ve şahıs’a uygun bir tasarım oluşturulmakta,  Anasayfa-Hakkımızda-Fotoğraf Galeri-İletişim gibi menülerin kısıtlamasının olmadığı bir tasarım.

Facebook  Firma Sayfası
Kurumunuzu temsil eden facebook kapağı, iletişim bilgilerinin, firma fotoğraflarının yer aldığı beğeni sayfasıdır. Ayrıca web sitenize facebook sayfanızın bağlantısı da eklenebilmekte.

Not: Paket fiyatının yanındaki Tek Seferlik ibaresi, paket fiyatının ilk kurulum ve paket açılış ücretini ifade etmektedir. Paket kurulum tarihinden bir sonraki yenileme döneminde (Örneğin bir yıllık paket alınmışsa bir yılın sonunda) paket ücreti yerine sadece Domain ve Hosting ücreti ödenerek paketinizin  özelliğinde sizin belirlediğiniz sürede (Örn. 1yıl, 2yıl, 5-10yıl) uzatılır.